"Ulita je otevřený a zábavný svět
s přátelským prostředím pro každého"

Summercamp Jeseniova 3


Lektor: Michal Kačor

Termín konání: 26.07.2021 08:30 - 30.07.2021 17:00
Místo konání: ZŠ Jeseniova
Věk: 12-15 let
Vybavení na akci: svačina, pití, doklad na MHD, více bude upřesněno
V ceně zahrnuto: Materiály, program, vstupné, oběd
Jiná ujednání: Dotováno MČ Praha 3, přednostně pro děti z Prahy 3
Cena: 1500,- Kč
Summercampy spojují výuku angličtiny a letní zábavu. Kurz obsahuje více než 40 hodin s rodilým mluvčím a českým lektorem. Dopolední výuku angličtiny se zázemím v budově sportovní základní školy Jeseniova s možností využití venkovní zahrady a sportovišť doplňuje odpolední akční program po Praze. V ceně kurzu je: dopolední výuka s rodilým mluvčím, odpolední doprovodný program se vstupy, studijní materiály a obědy. Naučte se anglicky přirozeně a se zážitky!

Příměstský tábor v angličtině navazuje na iniciativu městské části podpořit a rozšířit jazykové vzdělání dětí. Tudíž je cena výrazně dotovaná pro děti Prahy 3.

Na tomto summercampu vyučuje lektor Jamie Ellwood, který pochází ze Skotska. Po ukončení studií na Carnegie College začal vyučovat angličtinu. Je držitelem certifikátů TEFL a CELTA a má bohaté zkušenosti nejen z práce pro pražské jazykové školy, ale také z vedení jazykových táborů pro děti v Kolumbii. Během školního roku Jamie učí hlavně na pražských základních školách, v létě pak na příměstských táborech.

Co říkají o summercampech z minulého roku?

„Summer camp byl jedním slovem skvělý! Nejvíce oceňuji, že byl s rodilým mluvčím a dále, že byl pro malý počet dětí (10). Díky těmto dvěma skutečnostem byl pro děti po jazykové (stránce) velmi přínosný.“

„Dcera byla velmi nadšená a ráda by Summercamp navštívila o příštích prázdninách.“

„Syn: Bavilo hodně. Nejvíc se mi líbily odpolední programy. Mně se všechno líbilo. Maminka: A to podotýkám, že na tábor nechtěl...“

„Spokojenost se vším - od přihlášení až do konce tábora“

Sdílejte s přáteli!
Odběr novinek
Podporují nás
Kontakt
222 990 330
606 611 920
DDM Praha 3 - Ulita
Na Balkáně 2866/17a
130 00 Praha 3