"Ulita je otevřený a zábavný svět
s přátelským prostředím pro každého"

Summercamp Jeseniova 2


Lektor: Michal Kačor

Termín konání: 19.07.2021 08:30 - 23.07.2021 17:00
Místo konání: ZŠ Jeseniova
Věk: 10-12 let
Vybavení na akci: svačina, pití, doklad na MHD, více bude upřesněno
V ceně zahrnuto: Materiály, program, vstupné, oběd
Jiná ujednání: Dotováno MČ Praha 3, přednostně pro děti z Prahy 3
Cena: 1500,- Kč
Summercampy spojují výuku angličtiny a letní zábavu. Kurz obsahuje více než 40 hodin s rodilým mluvčím a českým lektorem. Dopolední výuku angličtiny se zázemím v budově sportovní základní školy Jeseniova s možností využití venkovní zahrady a sportovišť doplňuje odpolední akční program po Praze. V ceně kurzu je: dopolední výuka s rodilým mluvčím, odpolední doprovodný program se vstupy, studijní materiály a obědy. Naučte se anglicky přirozeně a se zážitky!

Příměstský tábor v angličtině navazuje na iniciativu městské části podpořit a rozšířit jazykové vzdělání dětí. Tudíž je cena výrazně dotovaná pro děti Prahy 3.

Na tomto summercampu vyučuje lektorka Jennifer Dickinson, která pochází z USA. Vystudovala pedagogiku a výuce dětí se věnuje celý život: v USA učila na prvním stupni, poté žila deset let v Abú Dhabí a vyučovala děti v mezinárodní škole. Od roku 2015 žije v Praze a věnuje se výuce dětí i dospělých. Kromě celoživotních zkušeností ve vzdělávání přináší Jennifer do hodin také spoustu energie a dobré nálady.

Co říkají o summercampech z minulého roku?

„Summer camp byl jedním slovem skvělý! Nejvíce oceňuji, že byl s rodilým mluvčím a dále, že byl pro malý počet dětí (10). Díky těmto dvěma skutečnostem byl pro děti po jazykové (stránce) velmi přínosný.“

„Dcera byla velmi nadšená a ráda by Summercamp navštívila o příštích prázdninách.“

„Syn: Bavilo hodně. Nejvíc se mi líbily odpolední programy. Mně se všechno líbilo. Maminka: A to podotýkám, že na tábor nechtěl...“

„Spokojenost se vším - od přihlášení až do konce tábora“

Sdílejte s přáteli!
Odběr novinek
Podporují nás
Kontakt
222 990 330
606 611 920
DDM Praha 3 - Ulita
Na Balkáně 2866/17a
130 00 Praha 3