Zahradní CPD - Lištičky

Jsme zahradní třída Centra předškolních dětí, pro děti od 3 do 6 let, fungujeme každý den od 8:00 do 12:30. Naše třída čítá maximálně 15 dětí pod vedením 2 zkušených pedagogů.

Co znamená zahradní třída?
Celé dopoledne trávíme s dětmi venku na zahradě DDM Ulita nebo v jejím okolí (lesopark Krejcárek, hřiště na Balkáně.). Jako zázemí nám slouží vytápěný stan, v kterém máme hračky pro děti a také zde svačíme. Při velké nepřízni počasí máme možnost využít zázemí DDM Ulita (výtvarný ateliér, malý a velký sál, hernička), pro tyto případy je tedy nutné dítě vybavit i oblečením a obuví dovnitř (viz. článek o oblečení).

Děti se v naší školce naučí jak pečovat o zvířátka v zimě, postaví si své vlastní krmítko, o Vánocích nazdobí stromeček správným příkrmem pro zvířata. Také se naučí starat o naše králíčky, o záhonek, pěstovat zeleninu a mnoho dalšího. Pravidelně nás také navštěvuje canisterapeutický pes. Samozřejmě nevynecháme ani kulturní akce jako je návštěva divadla či výlet.

Snažíme se děti naučit základní poznatky o přírodě a její ochraně, rozvíjet jejich kreativitu a fantazii. Pobyt venku dětem umožňuje přirozený rozvoj pohybových dovedností a v neposlední řadě posiluje jejich obranyschopnost organismu.
Lektorky: Andrea Biliková, Tereza Kopřivová
Více na: https://www.ulita.cz/skolka

Základní informace

Kód

135302

Název

Zahradní CPD - Lištičky

Místo konání

DDM Praha 3 - objekt Ulity Na Balkáně 17a

Hlavní vedoucí

Andrea Biliková

Kontakt

listicky@ulita.cz

Věková skupina

3-5 let

Vybavení na akci

přezůvky, svačina, pití, náhradní oblečení

Jiná ujednání

Cena: 1300,- Kč měsíčně nebo 900,- Kč za 5 vstupů (platnost 1 měsíc)

Datum zahájení

04.09.2023

Datum ukončení

28.06.2024

Dny konání

PO 08:00-12:30, ÚT 08:00-12:30, ST 08:00-12:30, ČT 08:00-12:30, PÁ 08:00-12:30

Volná místa

Volno


5 vstupů jednotlivých

0 Kč

Měsíční předpis

0 Kč


Zpět

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.