"Ulita je otevřený a zábavný svět
s přátelským prostředím pro každého"

Angličtina pro 2.stupeň mírně pokročilí


Lektor: Jakub Dostál

Termín konání: ÚT 15:55-16:55
Místo konání: DDM Praha 3 - objekt Ulity Na Balkáně 17a
Věk: 12-15 let
Vybavení na akci: psací potřeby
Cena rok: 2000,- Kč
Cena 1. pololetí: 1100,- Kč
Cena 2. pololetí: 1100,- Kč
Kroužek angličtiny obohacený o hry a další aktivity, které účastníky naučí opravdu mluvit a skládat věty v angličtině. Kroužek rozšiřuje slovní zásobu, učí správně používat fráze v angličtině a hlavně zbavuje strachu z mluvení - to vše díky hravé výuce, interaktivním pomůckám a hlavně individuálnímu přístupu lektora.

Kroužek je určen pro žáky 2. stupně ZŠ, kteří jsou v angličtině mírně pokročilí, v kroužku zopakujeme a prohloubíme znalosti ohledně základních časů (přítomný, minulý i budoucí čas).
V kroužku zopakujeme důležitou gramatiku a vše, co dělá nejčastěji potíže. Důraz klademe převážně na zbavení ostychu z mluvení, které je v angličtině nezbytné.

Často využíváme CLIL (lessons and activities for younger learners) - mezioborová výuka angličtiny, která spojuje nejen školní předměty, používá i výrazy, se kterými se v hodinách angličtiny děti běžně nesetkají.

Pokud je to možné, snažíme se, aby doplňujícím prvkem výuky byly i návštěvy rodilých mluvčích.

Nevíte, do jaké skupiny se zařadit? Můžete konzultovat s Martinou Krejčovou (krejcova@ulita.cz), pokud bude kroužek pro vás moc jednoduchý lze se přehlásit do druhé pokročilejší skupiny.
Sdílejte s přáteli!
Odběr novinek
Podporují nás
Kontakt
222 990 330
606 611 920
DDM Praha 3 - Ulita
Na Balkáně 2866/17a
130 00 Praha 3