"Ulita je otevřený a zábavný svět
s přátelským prostředím pro každého"

Na kroužky s Ulitou čtvrtek


Lektor: Karolína Šundová

Termín konání: ČT 14:00-18:00
Místo konání: DDM Praha 3 - objekt Ulity Na Balkáně 17a
Věk: 6-11 let
Vybavení na akci: přezůvky, sportovní oblečení
V ceně zahrnuto: vyzvedávání, doprovod, klub
Cena rok: 1600,- Kč
Cena 1. pololetí: 900,- Kč
Cena 2. pololetí: 900,- Kč
Vyzvedávání dětí na kroužky Ulity pedagogickým pracovníkem Ulity mezi 13,30 - 14,00 hodin v okolních školách. ZŠ Chmelnice, ZŠ Pražačka, ZŠ Jarov. V Ulitě na děti čeká zázemí na U klubu, který funguje od 14,00 - 18,00 hodin. Dětem se věnují dva zkušení pedagogové. Děti odchází na své kroužky v doprovodu svého pedagoga, který je zase do U klubu vrací. Program vytváříme na míru skupině přihlášených dětí. Nabízíme přátelské, otevřené prostředí a v rámci možností se dětem věnujeme i individuálně. Pracujeme na klíčových kompetencích. Tvoříme, hrajeme pohybové, deskové hry, vyrábíme, malujeme, sportujeme a co nejvíce času trávíme na krásné zahradě, přilehlém sportovišti nebo dětském hřišti Na Balkáně.

Kroužky, které jsou spojeny s klubem jsou označeny písmenem U - můžete se informovat na recepci v Ulitě.

Jsou to všechny kroužky v objektu Ulity pro školní děti
Vybrané kroužky v hale TJ Spoje
plavání v bazénu Pražačka

Jak to v praxi vypadá?
13:30 ze školy mě vyzvedává jako každý čtvrtek např. Klára - lektorka z Ulity; ještě čekáme na Jáchyma, který čeká vždycky před školou. Za chvilku volá jeho maminka Kláře, že dnes nedorazí, je nemocný.
14:00 přišli jsme do Ulity, do klubu U - už nás vítá Alenka a těší se, až se vrátíme z kroužku. Nechávám si tam tašku, beru si jen věci na kroužek a jdu se s holkami rovnou převlíknout do šatny.
14:15 - 15:15 jsem na kroužku Jam dance. Je to tu bezva, dneska jsme dodělávali sestavu na vystoupení na Mikulášský. Už si to celý pamatuji!
15:20 Vrátila jsem se zpátky do klubu U. Koukám, že už má někdo rozdělanou svíčku, co tu dneska vyrábíme. Dám jí jako dárek mamce. Ta bude mít radost!
16:10 Ještě hrajeme na hřišti hru, dokud nás je tu dost. Je to sranda, ve škole takové hry neznají.
16:50 Dělám si domácí úkol z prvouky. Alenka mi trochu pomáhá. Ukazuje mi knížku, kde je koloběh vody pěkně nakreslený.
17:15 Přišla mamka, ale já chci jít až s Luckou a ta jde před šestou. Mamka šla zatím na kafe a já si s Luckou ještě hraju Pukec.
17:50 Už se oblékáme. Mamka ještě vypráví Alence, jak mě bavilo o víkendu jezdit na bruslích.
Během školního roku máme pro děti, které navštěvují klub U připraven bohatý program a akce, které pořádáme po přihlášení i mimo dny, které dítě navštěvuje. Například, podzimní tábor, vánoční večírek, návštěvu pečovatelského domu, jarní výpravu, únikové hry, sportovní odpoledne... :-)

Více informací na www.nakrouzkysulitou.webnode.cz
Sdílejte s přáteli!
Odběr novinek
Podporují nás
Kontakt
222 990 330
606 611 920
DDM Praha 3 - Ulita
Na Balkáně 2866/17a
130 00 Praha 3