"Ulita je otevřený a zábavný svět
s přátelským prostředím pro každého"

Lovci kešek


Termín konání: 01.06.2021 00:00 - 30.09.2021 00:00
Místo konání: Program v Praze a okolí
Věk: 6-99 let
Vybavení na akci: Mapa s GPS, čtečka QR kódu, seznam míst, dárek, tužka
Jiná ujednání: CENA ZDARMA

PRODLOUŽENO DO KONCE ZÁŘÍ

V Praze a jejím blízkém i trochu vzdálenějším okolí je schováno 20 kešek, najdi je a staň se “Keš mástr” Ulity. Kromě kešek objevíš zajímavosti o místech, která jsou schovaná, tajemná, neprobádaná nebo méně známá.

Kešky můžeš hledat od 1.6. do 31.8.2021. Vyhlášení a odměny k vyzvednutí budou od 20.9.2021. Odměny čekají i na hledače, kteří najdou 5, 10 nebo 15 kešek.

Co je to keška?
Cache (česky keška) bývá vodovzdorná, většinou plastová schránka. Bývá zvykem do ní umisťovat nějaké “dárky pro objevitele”. Nálezce kešky si smí dárek ponechat, ale měl by místo něj vložit něco vlastního (jiný dárek) pro další účastníky hry.

Co potřebuješ?
Pro hledání kešek potřebuješ mapovou aplikaci, kam zadáš souřadnice GPS a dále čtečku QR kódu, který ti prozradí zajímavosti o místě, kde je keška schovaná. Nezapomeň si vytisknout seznam míst, kam si můžeš zaznamanávat, které kešky už máš a které ti ještě chybí.

Co dělat, když kešku (ne)najdu?
Když najdeš kešku, tak ji otevři, zapiš se do seznamu (své jméno, příjmení, datum nálezu a dárek, který jsi přinesl) - podle tohoto seznamu poznáme, kdo kešku skutečně našel. K zapsání si s sebou vezmi pro jistotu i tužku. Vezmi si z kešky dárek a ten svůj tam zase nechej. Načti QR kód a přečti si zajímavost o daném místě. Nezapomeň kešku zase pořádně zavřít a schovat na STEJNÉ místo.
Když jsi podle souřadnic na místě, ale kešku nemůžeš najít, tak se na místě alespoň vyfoť a fotku nám pošli na mail chodimesulitou@ulita.cz. Při vyhodnocování ti i tuto kešku budeme počítat.
Na stejný mail můžete napsat jakoukoliv zpětnou vazbu, pocity, zážitky aj. Za každý mail budeme rádi.

KEŠKU ZPÁTKY SCHOVEJTE TAK, ABY NEBYLA VIDĚT. TO BY JI PAK MOHL NAJÍT I NÁHODNÝ KOLEMJDOUCÍ A LOVCEM KEŠEK BY SE MOHL STÁT KDEKDO.

NEZAPOMEŇTE, ŽE JSTE V PŘÍRODĚ, CHOVEJTE SE TIŠE A MÍSTO VŽDY OPOUŠTĚJTE TAKOVÉ JAKÉ JSTE HO NAŠLI.
Sdílejte s přáteli!
Odběr novinek
Podporují nás
Kontakt
222 990 330
606 611 920
DDM Praha 3 - Ulita
Na Balkáně 2866/17a
130 00 Praha 3